MENU

21:10
Bardahl - надійний партнер для автолюбителів

Bardahl - це всесвітньо відомий виробник високоякісних автомобільних мастильних матеріалів та автохімії. Компанія була заснована у Норвегії у 1939 році і з того часу завоювала довіру мільйонів автолюбителів по всьому світу.

Широкий асортимент продукції для будь-яких автомобілів

Асортимент продукції Bardahl налічує понад 200 найменувань, розрахованих як на власників легкових авто і мотоциклів, так і на професіоналів, що експлуатують вантажну техніку і спорткари.

Компанія пропонує повний спектр мастильних матеріалів:

  • Моторні оливи для бензинових і дизельних двигунів різних виробників
  • Трансмісійні оливи для механічних і автоматичних КПП
  • Гальмівні рідини на мінеральній і синтетичній основі
  • Гідравлічні оливи різних класів в'язкості
  • Кондиціонери для систем охолодження і опалення
  • Присадки і змащувальні матеріали
  • Засоби по догляду за автомобілем

Вся продукція відповідає найвищим якісним стандартам і сертифікована провідними автовиробниками. Є в асортименті як бюджетні, так і преміум рішення для різних потреб.

Інновації та контроль якості - запорука успіху

Bardahl постійно вкладає кошти в науково-дослідницьку діяльність та оновлення виробничих потужностей. Компанія має власний дослідницький центр і сучасні лабораторії, де розробляються і ретельно тестуються новітні рецептури мастил.

Фахівці Bardahl стежать за розвитком автомобільної галузі і оперативно оновлюють лінійку продуктів відповідно до змін в конструкції нових двигунів і трансмісій.

Кожна партія продукції проходить суворий контроль якості. Bardahl забезпечує стабільно високі показники своєї продукції на всіх етапах - від хімічного синтезу до розливу в тару.

Саме завдяки інноваціям та якості продукція Bardahl користується заслуженою довірою автолюбителів у понад 90 країнах світу.

Bardahl в Україні - гарантія якості для українських автолюбителів

В Україні офіційним імпортером та дистриб'ютором Bardahl є компанія "АвтоХімПром", що тісно співпрацює з виробником і гарантує якість та оригінальність продукції для українських споживачів.

"АвтоХімПром" має потужну логістичну інфраструктуру, що дозволяє оперативно постачати масло Бардаль в Украине. Компанія надає повну підтримку своїм клієнтам - від консультацій по підбору оптимальних мастил до гарантійного і постгарантійного обслуговування.

Фахівці "АвтоХімПрому" регулярно проходять навчання від Bardahl і завжди мають актуальну інформацію про асортимент і технічні характеристики продукції.

Отже, обираючи Bardahl Україна, ви отримуєте справжню європейську якість, підкріплену професійною підтримкою вітчизняного дистриб'ютора.

Bardahl - оптимальний вибір для вашого автомобіля

Підсумовуючи, Bardahl - це надійний партнер для будь-якого автовласника. Компанія пропонує широкий асортимент якісних мастильних матеріалів для автомобілів різних марок і призначення.

Завдяки постійним інноваціям та жорсткому контролю якості, продукція Bardahl забезпечує максимальний захист і довговічність двигуна, трансмісії та інших вузлів автомобіля.

Офіційний дистриб'ютор в Україні гарантує справжню європейську якість продукції Bardahl та професійну технічну підтримку для українських автолюбителів.

Тож якщо ви хочете найкращого для свого авто - обирайте надійну автохімію Bardahl!

Просмотров: 120 | Добавил: serjwq | Рейтинг: 5.0/1