MENU

14:54
Proizd.ua: Зручнна Купівля Квитків

Proizd.ua: Зручність і Швидкість

Сервіс Proizd.ua надає унікальну можливість комфортно укрзалізниця квитки купити онлайн на різні види транспорту – потяг, автобус і літак. Головна перевага – це швидкий вибір маршруту та проста оплата з будь-якого пристрою: смартфона, планшета або комп'ютера.

Функціонал Сервісу Proizd.ua

Proizd.ua надає широкий набір функцій, щоб забезпечити максимальний комфорт користувачам:

Створення Кабінету та Оплата в 1 Клік

Після оплати квитка сервіс автоматично створює персональний кабінет користувача. Оплата відбувається максимально просто і зручно – всього в 1 клік. Для користувачів Apple доступні зручні опції Apple Pay, а для користувачів Android – Google Pay.

Додавання Квитків в Apple Wallet

Процес зберігання квитків став ще простішим – ви можете додати придбані квитки до додатка Apple Wallet. Це забезпечує додатковий комфорт і швидкий доступ до інформації про поїздку.

Повернення Квитка в 3 Кліки

У випадку потреби повернення квитка, сервіс надає можливість зробити це всього в 3 кліки. Це спрощує процедуру та економить ваш час.

Рейтинги та Відгуки Пасажирів

Сервіс надає чесні відгуки пасажирів про кожний потяг. Також, ви можете оцінити якість поїзда, залишивши свій відгук. Це допомагає іншим користувачам зробити правильний вибір.

Мобільний Додаток

У Proizd.ua є зручний мобільний додаток, який можна безкоштовно завантажити з Apple Store і Google Play. Додаток має високу швидкість роботи та легкість використання.

Продуктивність та Результати

Кількість встановлених додатків Proizd.ua свідчить про популярність сервісу:

  • Android: 157 000 встановлень
  • iOS: 159 000 встановлень

Цілодобова Підтримка

Служба підтримки Proizd.ua працює 24/7 і готова допомогти клієнтам в будь-який час. Ви можете отримати допомогу по телефону або онлайн у всіх питаннях, пов'язаних з покупкою, оформленням і використанням квитків.

Протягом 2022 року служба підтримки обробила 53 000 вхідних дзвінків і 20 000 повідомлень від клієнтів. Proizd.ua завжди на зв'язку, щоб оперативно допомогти вирішити всі питання.

Висновок

Proizd.ua – це зручний і сучасний сервіс для покупки квитків на потяг, автобус і літак. З його допомогою ви можете швидко вибрати маршрут, оплатити квитки та отримати зручний мобільний додаток. Висока продуктивність, зручність використання та цілодобова підтримка роблять сервіс Proizd.ua невід'ємним інструментом для подорожей та переміщень!

Просмотров: 91 | Добавил: serjwq | Рейтинг: 0.0/0