MENU

15:05
The Body Shop: Змінюємо світ краси разом

У 1976 році Аніта Роддік, засновниця The BodyShop, відкрила маленьку крамничку у Брайтоні. Ця смілива підприємниця мала глибоку віру в щось справді революційне: вона віріла, що бізнес може бути силою добра та позитивних змін. Протягом 40 років існування, The BodyShop виявився далеко не звичайним косметичним брендом. Він активно проводив агітаційні кампанії, націлені на соціальні зміни та руйнування стереотипів краси. До цього дня, The BodyShop залишається вірним своїм ідеології та цінностям, адже ми віримо в потужну силу краси та добра. Ласкаво просимо у світ The BodyShop, де кожна людина може стати частиною цієї неймовірної подорожі.

Наша мета: Краса для всіх, справедливість для всіх

Магазин BodyShop існує з метою створення більш красивого та справедливого світу. Ми віримо, що бізнес може бути силою добра та змін. Наша мета - вплинути на розширення професійних та соціальних можливостей жінок і дівчат. Ми вважаємо, що кожна людина є унікальною і прекрасною, і заслуговує на любов і повагу. Усі наші дії та продукти базуються на цих цінностях. Ознайомтеся з нашим маніфестом про бренд, щоб дізнатися більше про філософію, що лежить в основі наших дій.

Родина NATURA & CO: Об'єднані сили для змін

The BodyShop належить до сім'ї NATURA & CO - міжнародної косметичної компанії, що включає такі видатні бренди, як Natura, Avon, Aesop та The BodyShop. Разом ми утворюємо четвертий за величиною бьюті-концерн у світі, з представництвами в понад 100 країнах та з більш ніж 40 000 співробітниками. Ми ділимо спільну пристрасть до сталої та етичної практики. Взаємодія з місцевими фермерами та постачальниками з усього світу у рамках нашої програми Community Trade дозволяє нам забезпечити справедливу оплату та підтримку місцевих спільнот.

Для The BodyShop дбайливе ставлення до навколишнього середовища є однією з найважливіших пріоритетів. Ми прагнемо зменшити наш екологічний відбиток та сприяти збереженню природних ресурсів. Тому ми активно застосовуємо стратегії сталого розвитку у всіх аспектах нашої діяльності, починаючи від джерел походження інгредієнтів до упаковки наших продуктів.

Ми використовуємо природні інгредієнти, які отримані з етичних джерел, і намагаємося уникати використання шкідливих хімічних речовин. Наш підхід до упаковки також спрямований на зменшення відходів та застосування екологічно чистих матеріалів. Ми використовуємо перероблені та вторинні матеріали, а також збільшуємо використання відновлюваних джерел енергії в наших процесах виробництва.

The BodyShop є світовим лідером у сфері сталої краси. Наша місія - не просто надати високоякісні косметичні продукти, а й перетворити індустрію краси на місце, де цінується етика, сталість та глибоке переконання в красі всіх людей. Разом, ми змінюємо світ краси на краще. Долучайтесь до The BodyShop та станьте частиною цього захоплюючого шляху.

Просмотров: 131 | Добавил: serjwq | Рейтинг: 0.0/0